انواع طرح های فروش شرکت آرین پارس موتور- لاماری ایما

فروش خودروی لاماری ایما که سال گذشته رونمایی شده بود، از سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت برای نخستین بار آغاز می‌شود.

شرکت آرین پارس موتور، این خودرو را به قیمت ۹۸۹ میلیون تومان و به روش قرعه‌کشی، عرضه می‌کند. با توجه به اینکه لاماری ایما هنوز در بازار وجود ندارد، قیمت خرید و فروش آزاد آن مشخص نیست اما احتمالا به فراتر از یک میلیارد تومان می‌رسد.

در نخستین طرح فروش لاماری ایما، این خودرو به دو روش فوق‌العاده و عادی عرضه می‌شود.

در روش فوق‌العاده، خریداران باید همه قیمت مصوب را پرداخت کنند و محصول را در ۹۰ روز کاری تحویل می‌گیرند. اما در روش عادی، آنها باید ۴۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به صورت پیش‌پرداخت بپردازند. موعد تحویل محصول نیز ۱۲۰ روز کاری است.

سطح کیفی لاماری ایما

چندی پیش، عماد جعفری، کارشناس خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: این خودرو دارای موتور ۱۵۰۰ سی.سی توربور شارژ است که توان زیادی از این موتور می‌گیرد. این خودرو شتاب‌گیری بسیار زیادی دارد. گیربکس نیز عملکرد خوبی دارد.

این کارشناس در ادامه توضیح داد: اتفاقی که در نسل جدید خودروهای چینی می‌افتد این است که تعادل آنها هنگام چرخش ارتقا یافته است. خودروهای چینی جدید ترمزگیری قوی دارند.

جعفری ادامه داد: فضای داخلی کابین مثل رودری‌ها کیفیت مناسبی نداشت. با توجه قیمت آن که حدود یک میلیارد تومان است، امکانات درخور توجهی ندارد. اگرچه مدیران آرین پارس موتورز گفتند قرار است لاماری با امکانات بیشتری به بازار عرضه شود. موتورهای کم حجمی مثل لاماری که توان زیادی دارند نیاز به سوخت عالی دارند. اما کیفیت سوخت در کشور بسیار پایین است باید دید که در دراز مدت برای موتور توربور شارژ این خودرو چه اتفاقی می‌افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *