نتایج قرعه کشی خودرو فردا اعلام خواهد شد

مراسم اعلام نتایج اولین تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه برای سه طرح فروش فوق العاده، پيش فروش يكساله و پیش فروش مشارکت در تولید ویژه عموم مردم و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبين ساعت 9 صبح روز چهارشنبه، 11 خرداد از طریق سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی sale.iranecar.com/public/home منتشر خواهد شد.

با حضور نهادهاي  نظارتي، دیروز – دوشنبه- مراسم اعلام نتایج طرح فروش فوق العاده محصولات تیبا2، ساینا ای ایکس، تیبا اس ایکس، كوييك.اس، كوييك.آر با گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين فروش فوق العاده محصولات تیبا2، ساینا ای ایکس، تیبا اس ایکس، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی وکوییک با گیربکس معمولی در راستاي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح فروش فوق العاده محصولات سايپا 340 هزار و 697 نفر شركت كردند كه تمامی این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده گروه خودروسازي سايپا در این طرح 20 هزار و 887 خودرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح 4 هزار و 825 دستگاه خودرو تیبا2 عرضه می‌شود. علاوه بر این  هزار و 500 دستگاه  ساینا ای ایکس، 6 هزار و 845 دستگاه تیبا اس ایکس، 4 هزار و 904 دستگاه کوییک.آر با گيربكس معمولي، 897 دستگاه كوييك.اس و هزار و 916  دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

همچنين در طرح فروش فوق العاده محصولات سايپا براي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت 16هزار و 114 نفر شركت كردند كه 4 هزار و 698 نفر واجد شرايط شناخته شدند و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی مشخص شدند.

در طرح پيش فروش يكساله، محصولات ساینا.اس، كوييك.اس، كوييك.آر با گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين پيش فروش يكساله محصولات کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس در راستاي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پيش فروش محصولات سايپا 10 هزار و 768 نفر شركت كردند كه تمامی این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده گروه خودروسازي سايپا در این طرح 19 هزار و 354 خودرو است در نظر گرفته شده است.

در این طرح 8 هزار و 930 دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این 4 هزار و 963 دستگاه  کوییک.آر با گيربكس معمولي، 4 هزار و 480 دستگاه كوييك.اس و 981 دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

همچنين در طرح پيش فروش محصولات سايپا براي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، هزار و 813 نفر شركت كردند كه 146 نفر واجد شرايط شناخته شدند و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، تمامی افراد متقاضی به صورت منتخبین اصلی مشخص شدند.

در طرح پيش فروش مشارکت در تولید، محصولات ساینا.اس، كوييك.اس، كوييك.آر با گيربكس معمولي و كوييك با گيربكس معمولي و همچنين پيش فروش مشارکت در تولید، محصول کوییک با گیربکس معمولی در راستاي حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، برگزار شد.

در طرح پيش فروش مشارکت در تولید محصولات سايپا، 2 هزار و 196 نفر شركت كردند كه تمامی این افراد واجد شرايط شناخته شدند. ظرفيت محصولات عرضه شده گروه خودروسازي سايپا در این طرح 15 هزار و 990 خودرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح 6 هزار دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این 2 هزار دستگاه کوییک.آر با گيربكس معمولي، 4 هزار دستگاه كوييك.اس و 3 هزار و 990 دستگاه كوييك با گيربكس معمولي سايپا عرضه می شود.

اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا چهارشنبه ساعت 9 صبح بر روی سامانه فروش یکپارچه خودرو به نشانی  sale.iranecar.com/public/home منتشر خواهد شد و منتخبین به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *